Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 93.6 cm |
| Width | 63.6 cm |
| Depth | 4.5 cm |
| Weight | 2.7 kg |
| Volume (packed) | 0,05 m³ |
Product information
| Color : | Green, Multicoloured |
|---|---|
| Details: | Vertical, handpainted Details |
| Print catalogue: | Canvas: 100 % Polyester, handpainted Details, For wall fixing Vertical |
| Room: | Dining room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Bouquet |
| Specials: | In stock |
Reviews
Log in