Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 150 cm |
| Width | 100 cm |
| Depth | 4 cm |
| Weight | 3.4 kg |
| Volume (packed) | 0,10 m³ |
Product information
| Color : | Brown |
|---|---|
| Details: | Each piece unique, Handpainted, Horizontal und vertical |
| Print catalogue: | Canvas: Cotton (Canvas), Front: Acrylic Paint, Back panel: Pine Solid wood Natural/untreated, For wall fixing Horizontal und vertical, Each peace unique, Handpainted |
| Room: | Living room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Dusty |
Reviews
Log in