Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
A fabulous picture. The cute dog in black and white stands out against the golden background. The little pet enchants with a golden pineapple in its paws. The details are partly hand-painted and make each picture unique.
- Handcrafted
- Dreamy and playful moments
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 80 cm |
| Width | 80 cm |
| Depth | 3.5 cm |
| Weight | 1.3 kg |
| Volume (packed) | 0,03 m³ |
Product information
| Color : | Black, Golden, Multicoloured |
|---|---|
| Details: | handpainted Details |
| Print catalogue: | Picture: Acrylic Paint, Image printed on: Cotton (Canvas), Frame: Fir Solid wood Natural/untreated, handpainted Details |
| Room: | Living room |
| Season: | Saison2017-2 |
| Specials: | Deals, In stock, PRIMA, US-Fit |
| Topic: | Christmas |
| Marketing calendar: | February, October |
Reviews
Log in