Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 15 cm |
| Width | 6 cm |
| Depth | 6 cm |
| Weight | 0.22 kg |
| Volume (packed) | 0,10 m³ |
Product information
| Color : | Multicoloured, Red, White |
|---|---|
| Details: | Each piece unique, For taper/chandelier candle, Handpainted |
| Print catalogue: | Aluminum lacquered, Polyresin, Each peace unique, Candle holder For taper/chandelier candle, Handpainted |
| Room: | Living room |
| Season: | Saison2022-2 |
| Specials: | Deals, In stock, US-Fit |
| Topic: | Christmas |
| Marketing calendar: | May, October |
Reviews
Log in