Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 21 cm |
| Width | 28 cm |
| Depth | 5 cm |
| Weight | 1 kg |
| Volume (packed) | 0,06 m³ |
Product information
| Color : | Silvery |
|---|---|
| Details: | Each piece unique, Hand-crafted |
| Print catalogue: | Aluminum chromed, Hand-crafted, Each peace unique |
| Room: | Dining room |
| Season: | Saison2024-2 |
| Series: | Bow Duo |
| Specials: | Deals, In stock, PRIMA |
| Topic: | Christmas, Valentines Day |
Reviews
Log in