Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 18 cm |
| Width | 11 cm |
| Depth | 11 cm |
| Weight | 0.7 kg |
| Volume (packed) | 0,09 m³ |
Product information
| Color : | Blue |
|---|---|
| Room: | Dining room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Bliss Tile |
| Specials: | In stock |
| Topic: | Wild Summer |
| Marketing calendar: | April |
Reviews
Log in