Log in with your account to see the item price.
Log in
Description
Dimensions/ Weight (without packing)
| Height | 32 cm |
| Width | 12 cm |
| Depth | 12 cm |
| Weight | 0.75 kg |
| Volume (packed) | 0,10 m³ |
Product information
| Color : | Multicoloured |
|---|---|
| Details: | For taper/chandelier candle |
| Print catalogue: | Object: Dolomite glazed, Candle holder For taper/chandelier candle |
| Room: | Dining room |
| Season: | Saison2025-2 |
| Series: | Ballerina |
| Specials: | In stock |
Reviews
Log in